Chcete návrat hypotéční sazby 2,49 % ? Nestihli jste „včas“ realizovat své bydlení za výhodných hypotečních podmínek? My vám splátky na 3 roky zadotujeme na úroveň 2,49 %. Principem naší nabídky je snížení ceny domu na úroveň, která vykompenzuje úrokovou sazbu do úrovně 2,49 %.

PODMÍNKY AKCE

  • objednáte si od nás dům do 15. srpna 2024
  • hypotéku rádi zajistíme přes finančního partnera, se kterým vyřešíte jak žádat, čím ručit, jaké dokumenty vyplnit, jaká bude splátka atd.
  • pokud již hypotéku máte, donesete podepsanou hypoteční smlouvu, ze které bude zřejmá úroková sazba. Splátky dotujeme max. do výše 5,2 % úrokové sazby
  • po předání domu a jeho doplacení bankou, vám bude rozdíl ve splátkách z naší strany jednorázově dobropisován
  • dorovnány jsou pouze pouze prostředky vynaložené na dům od nás, nikoli na cenu parcely, případně na vedlejší stavby

FAQ

Co znamená nabídka ''Na náš dům hypotéka 2,49 %''?

Jde o speciální nabídku naší společnosti v rámci časově omezené akce. Tato nabídka vám umožní získat hypotéku s úrokovou sazbou 2,49 % i v případě, že jste nestihli využít výhodnějších podmínek v minulosti. Dosáhneme toho snížením ceny domu tak, aby se vaše splátky po dobu 3 let rovnaly splátkám s úrokovou sazbou 2,49 %.

Kdo mi pomůže s vyřízením hypotéky?

Spolupracujeme s finančním partnerem, který vám kompletně poradí s hypotékou, vyřízením žádosti, potřebnými dokumenty a dalšími náležitostmi.

Mohu využít tuto nabídku i v případě, že již mám hypotéku?

Ano, pokud se vyberete dům od nás, můžete se akce zúčastnit i se schválenou hypotékou. Předložíte nám podepsanou smlouvu a my vám budeme splátky dotovat po dobu 3 let, maximálně však do výše 5,2 % úrokové sazby.

Kdy a jak mi bude vrácen rozdíl ve splátkách?

Rozdíl ve splátkách vám bude jednorázově vrácen z naší strany formou dobropisu, po předání domu a jeho doplacení bankou.

Na co se dotace vztahuje?

Dotace se vztahuje pouze na prostředky vynaložené na dům od nás. Nevztahuje se na cenu pozemku ani na případné vedlejší stavby.

Jak dlouho platí nabídka ''Na náš dům hypotéka 2,49 %''?

Nabídka platí pro objednávky domů do 15.8.2024

Jaké typy domů se vztahují na tuto nabídku?

Nabídka se vztahuje na všechny typy domů z naší nabídky, ať už se jedná o typové projekty nebo domy na míru.

Musím mít vlastní pozemek?

Ano, pozemek je třeba mít vlastní.Pokud parcelu ještě nemáte, můžete s námi její výběr konzultovat.

Jak dlouho trvá výroba domu?

Délka výroby se liší podle typu domu a individuálních požadavků. Fyzicky dům vyrábíme nejčastěji cca 3-4 měsíce. Vždy však záleží, kolik zákazníků čeká na výrobu před vámi.Rádi vám vždy poskytneme naše aktuální výrobní termíny.

Mohu si dům před objednáním prohlédnout?

Ano, rádi vám ukážeme naši výrobu, kde si prohlédnete hned několik domů. Uvidíte u nás domy v různých fázích výroby. Získáte tak 100% představu i o jeho konstrukci a použitých materiálech.

Kde získám více informací o této nabídce?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Informace o našich domech a technologiích naleznete na těchto webových stránkách.

KONTAKT