Jak to celé funguje…

Nejčastěji jsou domy FaceHome realizovány jako domy rodinné, pevně spojené se zemí. Již v základní ceně splňují parametry nízkoenergetického domu a jsou vhodné pro celoroční užívání. Domy FaceHome jsou vždy kompletně vyrobeny v naší firmě pod stálým dohledem. Po dokončení výstavby domu s Vámi provedeme kontrolu kvality díla. Řádně převzatý dům je následně transportován na Vaši parcelu na předem připravený základ. Na místě se dům zkompletuje (stavby od velikosti 52m2 jsou sestaveny ze dvou modulů) a následně pevně spojí se zemí pomocí ocelových zemních vrutů případně betonových patek. Tyto domy jsou vždy jednopodlažní, nepodsklepené. Tento unikátní způsob výroby nám dovoluje nabídnout rodinné bydlení za bezkonkurenční cenu. Další nemalou výhodou je možnost vyrobit dům již během procesu schvalování povolení. Proto po získání všech razítek je možné dům ihned převézt a po napojení na sítě začít užívat.
Abychom Vám byli schopni nabídnout kvalitní bydlení za tuto cenu, jsou naše domy unifikované. Není tedy možné jednotlivé typy domu rozměrově upravovat. Podle přání zákazníka lze částečně upravit vnitřní dispozice, měnit umístění dveří, počet a velikost oken.

Konstrukce a zateplení

Již v základní ceně má konstrukce vnější stěny 27cm. Ta se mimo jiné skládá z 10cm izolační vaty a 14cm EPS. Podlahy jsou vyplněny 25cm izolace. Stropy jsou izolovány dle vybrané výšky domu nejčastěji 35–40cm vaty. Dům je vybaven izolačními trojskly.

Co již domy FaceHome obsahují

Již v základní verzi jsou vždy domy FaceHome opatřeny štukovou omítkou a velkoformátovou střešní krytinou s dekorem střešních tašek v černé nebo červené barvě. Takto vypadá dům FaceHome jako běžný zděný dům. Všechna okna jsou plastová v bílé barvě v rozměru 90x90cm. Vchodové dveře jsou též plastové bílé. Na přání zákazníka lze s příplatkem domy opatřit částečným nebo celoplošným dřevěným obkladem. Dále je častým přáním změna velikosti oken, případně náhrada okna balkonovými dveřmi širokými 90cm nebo 150cm. Samozřejmostí je příprava pro prostup kouřovodu od krbových kamen (nejsou součástí dodávky).

V základní ceně v interiéru najdete plně zařízenou koupelnu s vanou, umyvadlem, bojlerem s objemem 100l. WC je osazeno klozetem kombi. V prostoru za umyvadlem a v oblasti vany nebo sprchového koutu jsou stěny vždy obloženy obkladem. Za příplatek je možné koupelnu obložit celoplošně. Na podlahách v koupelně a WC je vinylová podlaha v dekoru dřeva. Všechny obytné místnosti mají plovoucí podlahy v dekoru dřeva, bílé stěny a přírodní palubkové stropy bez nátěru. Interierové dveře a obložkové zárubně jsou bílé, případně v dekoru dřeva. Pokud zákazníkovi nevyhovuje dekor podlah a nemáme od dodavatele k dispozici jiný materiál ve stejné ceně, je možné naši nákupní cenu materiálu odečíst a dodat dílo bez krytiny. Ve všech místnostech jsou stropní svítidla a zásuvky (s okruhy uzpůsobenými pro připojení přímotopů). V ceně domu není kuchyňská linka ale pouze příprava na její instalaci a napojení vody a odpadu.

Projděte se s námi naším nejžádanějším domem FH75/4A v základním provedení.