RECENZE

Firma FaceHome byla pro nás jasná volba 
 
Při výběru firmy jsme objížděli a volali do několika firem. Firma FaceHome byla pro nás jasná volba. Poznali jsme to už při telefonním rozhovoru s p. Panzerem. Nevím proč, ale bylo jasný, že ta firma je pro nás. Jelikož z pana Panzera šla velice pozitivní energie!! První schůzka v Jablonném v Podještědí nám to opravdu potvrdila. Velice příjemný a upřímný člověk. Krásné a přirozené zázemí. Jde vidět krásně výroba domů, nikdo nic neschovával jako u konkurence.
Hodně nám pomohl při výběru domu i situování pokojů v domě, výbavě atd.
Při výrobě domu přišel covid a ekonomická krize. To znamenalo velké zdražení materiálu. Byli jsme nervózní, že firma FaceHome zdraží. Dle smlouvy na to měla právo.
Ukázalo se, jaká firma opravdu je a naše intuice se potvrdila. Zdražili opravdu jen velice symbolicky, jelikož naše domluva byla a nechtěli měnit naše plány. Veliký palec nahoru, protože klidně to mohli udělat.
Výroba domu trvala rok. Zatím jsem si mohl vše připravit (patky, přípojky atd.)
Po roce jsme měli vše připravené a vše klapalo jak mělo. Termín dodrželi a náš vysněný dům přivezli. Po půl roce bydlení můžeme říct, že jsme spokojení a bydlí se nám krásně. Samozřejmě nějaký komplikace nastaly. Měli jsme problém v koupelně s únikem vody pod vaničkou sprchového koutu. Podle oka lajka velký problém 🙂 
Při telefonické konzultaci s firmou se zase ukázalo, že firma i když měla hodně práce ve výrobě dalších domů se k tomu postavila velice profesionálně. Pan Panzer a pan Dlouhý udělali vše pro to, aby se to dalo co nejdříve do pořádku a taky se tak stalo. Za týden přijeli,  komplet spchový kout demontovali a problém vyřešili. 
Jsme velice rádi, že jsme  si vybrali firmu FaceHome, jsou to dobří lidé kteří nehoní jenom peníze a chtějí, aby lidi byli spokojení a dobře se jim bydlelo!!!
 Posílám foto našeho domu a pozemku co se dá stihnout za pouhý rok
díky firmě FaceHome.
 
Moc děkujeme, Citterbergovi
 
 

Úžasné ve všech směrech!

Když jsme našli firmu a domluvili jsme si schůzku, tak už do telefonu, nám byly všechny naše otázky zodpovězeny a vysvětleny naše dotazy.

Přijeli jsme na domluvenou schůzku, přístup jednatele byl úžasný. Všechno nám ukázal a dům nás okouzlil, až nám spadla brada 😀

Dům z venčí je velice moderní a vzhled se dřevem vypadá velice úžasně. Dům je celkově prostorný a vše je dokonalé, místnosti jsme si upravili tak, jak se líbí nám a bylo nám firmou také vyhověno. Když jsme chtěli něco navíc, nebyl problém.

Cena za dům je úžasná a myslím, že lidem, kteří i musí trošku koukat na peníze je i vyhovující a budou mít svůj vysněný baráček 🙂 tak jako my 🙂

Fantastické je že v ceně jsou zahrnuty dveře, obložky, podlaha, celková koupelna, okna atd…

Terasa, která nám byla také nabídnuta vypadá úžasně.

Nelitujeme výběru firmy a domu.

Všem velice děkujeme za úžasnou spolupráci, ochotu, vstřícnost a úžasný baráček.

Téměř 2 roky ve FaceHome

Když jsme hledali firmu pro stavbu domu, narazili jsme i na Face Home, kteří nás zprvu nejvíc zaujali nejnižší cenou. S vědomím, že vše je „něco za něco“, ale finance k velkému vymýšlení nemáme, jsme se rozhodli dát jim šanci a oslovit i je, za což jsme zpětně opravdu rádi. V porovnání s konkurencí nám nabídli domeček, který má také nějaké nedostatky (gumové lišty jsme si vyměnili za vzhlednější dřevěné, apod.), ale nám krásně vyhovuje a cenově vychází nejlíp.

Na stránkách jsme tenkrát ještě moc informací nenašli, ale po prvních telefonátech a návštěvě u nich s prohlídkou rozestavěných domků naše obavy začaly mizet. Celkově jsme moc rádi, že veškerá naše komunikace byla bez problémů, dalo se s nimi vždy rozumně mluvit a nebyl problém domluvit se i na změnách a úpravách, aby dům víc vyhovoval naší představě, nebo požadavkům našeho stavebního úřadu (tehdy třeba standardně vyšší střechu nenabízeli, ale bez ní bychom stavební povolení nezískali).

I po dovezení a předání domku, jak se při bydlení objevily nějaké neduhy (kapal nám kohoutek; jak trámky pracují, objevilo se pár prasklin na sádrokartonu; apod.) buď chlapi dojeli a opravili závadu, nebo nám opravu proplatili. Poslední obavy zmizely po první zimě, kdy jsme si odzkoušeli, že je baráček celoročně funkční pro každé počasí a i v největších mrazech musíme spíš větrat teplo ven (máme typ FH75/4A a 5kW krbová kamna v prostřední místnosti nám celý barák vytopí jak nic).

Ač jsme se zpočátku báli, máme dobrou zkušenost se seriózní firmou, která se vždy aktivně snažila najít cestu, jak nám v rámci jejich možností vyjít co nejvíce vstříc. Bydlení, které od nich máme doporučujeme všem, kterým stačí menší domeček, nebo potřebují ušetřit. V poměru cena/kvalita jsme nemohli šáhnout lépe. V domě od FaceHome máme za sebou dvě zimy a jsme nadmíru spokojeni.

Michal a Alena G