RECENZE

Úžasné ve všech směrech!

Když jsme našli firmu a domluvili jsme si schůzku, tak už do telefonu, nám byly všechny naše otázky zodpovězeny a vysvětleny naše dotazy.

Přijeli jsme na domluvenou schůzku, přístup jednatele byl úžasný. Všechno nám ukázal a dům nás okouzlil, až nám spadla brada 😀

Dům z venčí je velice moderní a vzhled se dřevem vypadá velice úžasně. Dům je celkově prostorný a vše je dokonalé, místnosti jsme si upravili tak, jak se líbí nám a bylo nám firmou také vyhověno. Když jsme chtěli něco navíc, nebyl problém.

Cena za dům je úžasná a myslím, že lidem, kteří i musí trošku koukat na peníze je i vyhovující a budou mít svůj vysněný baráček 🙂 tak jako my 🙂

Fantastické je že v ceně jsou zahrnuty dveře, obložky, podlaha, celková koupelna, okna atd…

Terasa, která nám byla také nabídnuta vypadá úžasně.

Nelitujeme výběru firmy a domu.

Všem velice děkujeme za úžasnou spolupráci, ochotu, vstřícnost a úžasný baráček.

Téměř 2 roky ve FaceHome

Když jsme hledali firmu pro stavbu domu, narazili jsme i na Face Home, kteří nás zprvu nejvíc zaujali nejnižší cenou. S vědomím, že vše je „něco za něco“, ale finance k velkému vymýšlení nemáme, jsme se rozhodli dát jim šanci a oslovit i je, za což jsme zpětně opravdu rádi. V porovnání s konkurencí nám nabídli domeček, který má také nějaké nedostatky (gumové lišty jsme si vyměnili za vzhlednější dřevěné, apod.), ale nám krásně vyhovuje a cenově vychází nejlíp.

Na stránkách jsme tenkrát ještě moc informací nenašli, ale po prvních telefonátech a návštěvě u nich s prohlídkou rozestavěných domků naše obavy začaly mizet. Celkově jsme moc rádi, že veškerá naše komunikace byla bez problémů, dalo se s nimi vždy rozumně mluvit a nebyl problém domluvit se i na změnách a úpravách, aby dům víc vyhovoval naší představě, nebo požadavkům našeho stavebního úřadu (tehdy třeba standardně vyšší střechu nenabízeli, ale bez ní bychom stavební povolení nezískali).

I po dovezení a předání domku, jak se při bydlení objevily nějaké neduhy (kapal nám kohoutek; jak trámky pracují, objevilo se pár prasklin na sádrokartonu; apod.) buď chlapi dojeli a opravili závadu, nebo nám opravu proplatili. Poslední obavy zmizely po první zimě, kdy jsme si odzkoušeli, že je baráček celoročně funkční pro každé počasí a i v největších mrazech musíme spíš větrat teplo ven (máme typ FH75/4A a 5kW krbová kamna v prostřední místnosti nám celý barák vytopí jak nic).

Ač jsme se zpočátku báli, máme dobrou zkušenost se seriózní firmou, která se vždy aktivně snažila najít cestu, jak nám v rámci jejich možností vyjít co nejvíce vstříc. Bydlení, které od nich máme doporučujeme všem, kterým stačí menší domeček, nebo potřebují ušetřit. V poměru cena/kvalita jsme nemohli šáhnout lépe. V domě od FaceHome máme za sebou dvě zimy a jsme nadmíru spokojeni.

Michal a Alena G